Trendnet ממירים אופטיים

 מיון מוצרים לפי שם פריט     מחיר  
ממיר אופטי TRENDENT TFC-1000MGB

ממיר אופטי TRENDENT TFC-1000MGB IEEE802.3ab 1000Base-T, 1000Base-SX 802.3z IEEE שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן).

לפרטים נוספים...

מחיר: 219 ₪

הוסף לסל  

ממיר אופטי Trendnet TFC-110MST

ממיר אופטי Trendnet TFC-110MST 100Base-TX to 100Base-FX Multi Mode ST Fiber Converter (2KM) שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן).

לפרטים נוספים...

מחיר: 248 ₪

הוסף לסל  

ממיר אופטי Trendnet TFC-110MSC

ממיר אופטי Trendnet TFC-110MSC 100Base-TX to 100Base-FX Multi Mode SC Fiber Converter (2KM) שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן).

לפרטים נוספים...

מחיר: 248 ₪

הוסף לסל  

ממיר אופטי TRENDNET TEG-MGBSX

ממיר אופטי TRENDNET TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi-Mode SX Module (550M) שלוש שנים אחריות(בכפוף להוראות היצרן)

לפרטים נוספים...

מחיר: 261 ₪

הוסף לסל  

ממיר אופטי TRENDENT TFC-1000MGA

ממיר אופטי TRENDENT TFC-1000MGA Intelligent 100/1000Mbase-T to SFP Media Converter שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן).

לפרטים נוספים...

מחיר: 318 ₪

הוסף לסל  

ממיר אופטי TRENDENT TE100MGBFX

ממיר אופטי TRENDENT TE100MGBFX שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן).

לפרטים נוספים...

מחיר: 318 ₪

הוסף לסל  

ממיר אופטי TRENDNET TEG-MGBS10

ממיר אופטי TRENDNET TEG-MGBS10 Mini-GBIC Single-Mode LC Module (10KM) שלוש שנים אחריות(בכפוף להוראות היצרן)

לפרטים נוספים...

מחיר: 332 ₪

הוסף לסל  

ממיר אופטי TRENDENT TE100-PCIFC

ממיר אופטי TRENDENT TE100-PCIFC שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן).

לפרטים נוספים...

מחיר: 382 ₪

הוסף לסל  

ממיר אופטי Trendnet TFC-110S15

ממיר אופטי Trendnet TFC-110S15 100Base-TX to 100Base-FX Single Mode SC Fiber Converter (15KM) שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן).

לפרטים נוספים...

מחיר: 388 ₪

הוסף לסל  

ממיר אופטי TRENDENT TFC-110S15i

ממיר אופטי TRENDENT TFC-110S15i Intelligent 10/100Base-TX to 100Base-FX Single Mode SC Fiber Converter (15KM) שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן).

לפרטים נוספים...

מחיר: 444 ₪

הוסף לסל  

ממיר אופטי Trendnet TFC-1600MM

ממיר אופטי Trendnet TFC-1600MM SNMP Management Module שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן).

לפרטים נוספים...

מחיר: 458 ₪

הוסף לסל  

ממיר אופטי TRENDENT TFC-15MS100

ממיר אופטי TRENDENT TFC-15MS100 שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן).

לפרטים נוספים...

מחיר: 774 ₪

הוסף לסל  

ממיר אופטי Trendnet TFC-1600RP

ממיר אופטי Trendnet TFC-1600RP 100-240V Redundant Power Supply Module שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן).

לפרטים נוספים...

מחיר: 779 ₪

הוסף לסל  

ממיר אופטי Trendnet TFC-1600

ממיר אופטי Trendnet TFC-1600 16-Bay Fiber Converter Chassis System שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן).

לפרטים נוספים...

מחיר: 1438 ₪

הוסף לסל  

יצרנים / מותגים