PLANET כרטיסי רשת

 מיון מוצרים לפי שם פריט     מחיר  
יצרנים / מותגים
כרטיס רשת PLANET ENW-9701

כרטיס רשת PLANET ENW-9701, שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן) ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 372 ₪

הוסף לסל  

טרנסיבר PLANET MTB-SR

PLANET MTB-SR 10G SFP+ Fiber Transceiver Multi-mode for ENW-9801 שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן) ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 403 ₪

הוסף לסל  

טרנסיבר PLANET MTB-TSR

PLANET MTB-TSR 10G SFP+ Fiber Transceiver Multi-mode שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן) ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 531 ₪

הוסף לסל  

טרנסיבר PLANET MTB-LR

PLANET MTB-LR 10G SFP+ Fiber Transceiver Single-Mode for ENW-9801 שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן) ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 713 ₪

הוסף לסל  

כבל 2 מטר PLANET CB-CX4-2M

כבל 2 מטר PLANET CB-CX4-2M

לפרטים נוספים...

מחיר: 897 ₪

הוסף לסל  

טרנסיבר PLANET MTB-TLR

PLANET MTB-TLR 10G SFP+ Fiber Transceiver Singlei-mode שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן) ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 937 ₪

הוסף לסל  

טרנסיבר PLANET MTB-RJ

PLANET MTB-RJ 10GBASE-T SFP+ Copper RJ45 Transceiver

לפרטים נוספים...

מחיר: 984 ₪

הוסף לסל  

כרטיס רשת PLANET ENW-9801

כרטיס רשת PLANET ENW-9801, שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן) ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 1077 ₪

הוסף לסל  

כרטיס רשת PLANET ENW-9803

כרטיס רשת PLANET ENW-9803, שלוש שנים אחריות (בכפוף להוראות היצרן) ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 1077 ₪

הוסף לסל  

יצרנים / מותגים