PLANET כרטיסי רשת

 מיון מוצרים לפי שם פריט     מחיר  
יצרנים / מותגים
כרטיס רשת PLANET ENW-9702

כרטיס רשת PLANET ENW-9702

לפרטים נוספים...

מחיר: 106 ₪

הוסף לסל  

כרטיס רשת PLANET ENW-9701

כרטיס רשת PLANET ENW-9701

לפרטים נוספים...

מחיר: 434 ₪

הוסף לסל  

כרטיס רשת PLANET MTB-SR

כרטיס רשת PLANET MTB-SR 10G SFP+ Fiber Transceiver (Multi-mode) for ENW-9800/9801 ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 574 ₪

הוסף לסל  

כרטיס רשת PLANET MTB-TSR

כרטיס רשת PLANET MTB-TSR,

לפרטים נוספים...

מחיר: 659 ₪

הוסף לסל  

כרטיס רשת PLANET MTB-LR

כרטיס רשת PLANET MTB-LR 10G SFP+ Fiber Transceiver (Single-Mode) for ENW-9801/9802 ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 896 ₪

הוסף לסל  

כבל 2 מטר PLANET CB-CX4-2M

כבל 2 מטר PLANET CB-CX4-2M

לפרטים נוספים...

מחיר: 907 ₪

הוסף לסל  

כרטיס רשת PLANET MTB-TLR

כרטיס רשת PLANET MTB-TLR

לפרטים נוספים...

מחיר: 1064 ₪

הוסף לסל  

כרטיס רשת PLANET ENW-9801

כרטיס רשת PLANET ENW-9801

לפרטים נוספים...

מחיר: 1244 ₪

הוסף לסל  

כרטיס רשת PLANET ENW-9803

כרטיס רשת PLANET ENW-9803

לפרטים נוספים...

מחיר: 1807 ₪

הוסף לסל  

יצרנים / מותגים