ADVICE ממיר מדיה לפייבר אופטי

 מיון מוצרים לפי שם פריט     מחיר  
יצרנים / מותגים
ממיר מדיה אופטי ADVICE AD-F802sc

ממיר מדיה אופטי ADVICE AD-F802sc 10/100M external media converter MM 2KM SC

לפרטים נוספים...

מחיר: 202 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי ADVICE AD-F802st

ממיר מדיה אופטי ADVICE AD-F802st 10/100M external media converter MM 2KM ST

לפרטים נוספים...

מחיר: 202 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי ADVICE AD-F802s

ממיר מדיה אופטי ADVICE AD-F802s 10/100M external media converter SM 20KM SC

לפרטים נוספים...

מחיר: 224 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי ADVICE AD-G805

ממיר מדיה אופטי ADVICE AD-G805 10/100/1000Base-T to miniGBIC SFP Converter (יש להוסיף מיני ג'יביק מדגמים SFP-G-MM / SM)

לפרטים נוספים...

מחיר: 258 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי ADVICE AD-G802

ממיר מדיה אופטי ADVICE AD-G802 10/100/100M external media converter MM 850nm 550m SC

לפרטים נוספים...

מחיר: 398 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי ADVICE AD-G802S

ממיר מדיה אופטי ADVICE AD-G802S 10/100/1000M external media converter SM 10km SC

לפרטים נוספים...

מחיר: 434 ₪

הוסף לסל  

מארז ממירים ADVICE AD-RC14

מארז ממירים ADVICE AD-RC14 14slots rack chassis with dual power supply AC220V סל ל-14 ממירים

לפרטים נוספים...

מחיר: 1162 ₪

הוסף לסל  

יצרנים / מותגים