PLANET ממיר מדיה לפייבר אופטי

 מיון מוצרים לפי שם פריט     מחיר  
יצרנים / מותגים
ממיר מדיה אופטי PLANET FT-802

ממיר מדיה אופטי PLANET FT-802 10/100Base Tx to 100Base FX M.M SC

לפרטים נוספים...

מחיר: 314 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET FT-801

ממיר מדיה אופטי PLANET FT-801 10/100Base Tx to 100Base FX M.M ST ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 323 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET FT-905A

ממיר מדיה אופטי PLANET FT-905A Web Manageable 10/100Base-TX to 100Base-FX (SFP) Media Converter

לפרטים נוספים...

מחיר: 323 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET GT-805A

ממיר מדיה אופטי PLANET GT-805A 10/100/1000Base-T to miniGBIC (SFP) Converter (יש להוסיף MGB-SX/LX)

לפרטים נוספים...

מחיר: 333 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET FT-802S15

ממיר מדיה אופטי PLANET FT-802S15 10/100Base Tx to 100Base FX S.M 15km SC

לפרטים נוספים...

מחיר: 343 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET FT-902

ממיר מדיה אופטי PLANET FT-902 Web Manageable 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Media Converter

לפרטים נוספים...

מחיר: 356 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET FT-1205A

ממיר מדיה אופטי PLANET FT-1205A Media Converter 10/100Base-TX to 100Base-FX Redundant 2 TP, 1 SFP יש להוסיף (Add MFB-FX/F20)

לפרטים נוספים...

מחיר: 363 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET FT-806A20

ממיר מדיה אופטי PLANET FT-806A20 10/100TX - 100Base-FX (WDM) Bi-directional Fiber Converter 1310nm 20KM LFPT

לפרטים נוספים...

מחיר: 372 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET FT-806B20

ממיר מדיה אופטי PLANET FT-806B20 10/100TX - 100Base-FX (WDM) Bi-directional Fiber Converter 1510nm 20KM LFPT

לפרטים נוספים...

מחיר: 382 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET ICS-100

ממיר מדיה אופטי PLANET ICS-100 RS232/RS-422/RS485 to Ethernet TP

לפרטים נוספים...

מחיר: 382 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET GST-805A

ממיר מדיה אופטי PLANET GST-805A 10/100/1000Base-T to 1000 Base-LX/SX( mini-GBIC SFP) Smart Media Converter distance depend on SFP module (יש להוסיף MGB-SX/LX)

לפרטים נוספים...

מחיר: 392 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET FST-801

ממיר מדיה אופטי PLANET FST-801 Smart Media Converter 10/100Base-TX to 100Base-FX ST

לפרטים נוספים...

מחיר: 402 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET FST-802

ממיר מדיה אופטי PLANET FST-802 Smart Media Converter 10/100Base-TX to 100Base-FX SC

לפרטים נוספים...

מחיר: 402 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET GT-905A

ממיר מדיה אופטי PLANET GT-905A 10/100/1000base -t to minigbic [sfp] web /snmp manageable gigabit converter

לפרטים נוספים...

מחיר: 412 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET ICS-105A

ממיר מדיה אופטי PLANET ICS-105A RS232/RS-422/RS485 to 100Base-FX Fiber Optic (SFP) Converter ( יש להוסיף MFB-FX/F20)

לפרטים נוספים...

מחיר: 421 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET GT-802

ממיר מדיה אופטי PLANET GT-802 Gigabit Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-X (SC/LC) MM .

לפרטים נוספים...

מחיר: 431 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET FT-802S35

ממיר מדיה אופטי PLANET FT-802S35 10/100TX - 100Base-FX (SC) Single Mode Bridge Fiber Converter 35KM, LFPT

לפרטים נוספים...

מחיר: 431 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET FST-802S15

ממיר מדיה אופטי PLANET FST-802S15 Smart Media Converter 10/100Base-TX to 100Base FX (SC) Single Mode 15KM

לפרטים נוספים...

מחיר: 441 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET FTP-802

ממיר מדיה אופטי PLANET FTP-802 PoE Media Converter 100Base-FX to 10/100Base-TX (SC) MM 2km

לפרטים נוספים...

מחיר: 460 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET GT-802S

ממיר מדיה אופטי PLANET GT-802S Gigabit Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-X SM

לפרטים נוספים...

מחיר: 460 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET GTP-805A

ממיר מדיה אופטי PLANET GTP-805A PoE 10/100/1000Base-T to MiniGBIC (SFP) Converter (יש להוסיף Add MGB-SX/LX)

לפרטים נוספים...

מחיר: 500 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET FST-806A20

ממיר מדיה אופטי PLANET FST-806A20 Smart Media Converter 10/100Base-TX to 100Base FX WDM Tx 1310 20KM

לפרטים נוספים...

מחיר: 500 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET FST-806B20

ממיר מדיה אופטי PLANET FST-806B20 Smart Media Converter 10/100Base TX to 100Base FX WDM Tx 1550 20KM

לפרטים נוספים...

מחיר: 500 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET FTP-802S15

ממיר מדיה אופטי PLANET FTP-802S15 PoE Media Converter 100Base-FX to 10/100Base-TX (SC) SM 15km

לפרטים נוספים...

מחיר: 519 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET GT-1205A

ממיר מדיה אופטי PLANET GT-1205A 1Port 10/100/1000Base-T 2Port Gigabit SFP Switch Media Converter ( יש להוסיף MGB-SX/LX)

לפרטים נוספים...

מחיר: 559 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET GST-802

ממיר מדיה אופטי PLANET GST-802 Smart Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base SX (SC) MM 220m/550m

לפרטים נוספים...

מחיר: 617 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET GT-806A15

ממיר מדיה אופטי PLANET GT-806A15 10/100/1000Base-T to WDM Bi-directional Fiber Converter 1310nm 15KM

לפרטים נוספים...

מחיר: 657 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET GST-802S

ממיר מדיה אופטי PLANET GST-802S Smart Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX (SC) SM 10km

לפרטים נוספים...

מחיר: 706 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET GT-806B15

ממיר מדיה אופטי PLANET GT-806B15 10/100/1000Base-T to WDM Bi-directional Fiber Converter 1550nm 15KM

לפרטים נוספים...

מחיר: 794 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET XT-705A

ממיר מדיה אופטי PLANET XT-705A 10G/5G/2.5G/1G/100M Copper to 10GBASE-X SFP+ Media Converter

לפרטים נוספים...

מחיר: 990 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET GT-806A60

ממיר מדיה אופטי PLANET GT-806A60 10/100/1000Base-T to WDM Bi-directional Fiber Converter 1310nm 60KM

לפרטים נוספים...

מחיר: 1403 ₪

הוסף לסל  

ממיר מדיה אופטי PLANET GT-806B60

ממיר מדיה אופטי PLANET GT-806B60 10/100/1000Base-T to WDM Bi-directional Fiber Converter 1550nm 60KM

לפרטים נוספים...

מחיר: 1500 ₪

הוסף לסל  

יצרנים / מותגים