כבל גישור SC SC

 מיון מוצרים לפי שם פריט     מחיר  
כבל גישור אופטי סימפלקס 1 מטר SINGLE MODE SC SC

כבל גישור אופטי סימפלקס 1 מטר SINGLE MODE SC SC ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 28 ₪

הוסף לסל  

כבל גישור אופטי סימפלקס 2 מטר SINGLE MODE SC SC

כבל גישור אופטי סימפלקס 2 מטר SINGLE MODE SC SC ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 28 ₪

הוסף לסל  

כבל גישור אופטי סימפלקס 3 מטר SINGLE MODE SC SC

כבל גישור אופטי סימפלקס 3 מטר SINGLE MODE SC SC ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 28 ₪

הוסף לסל  

כבל גישור אופטי סימפלקס 5 מטר SINGLE MODE SC SC

כבל גישור אופטי סימפלקס 5 מטר SINGLE MODE SC SC ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 29 ₪

הוסף לסל  

כבל גישור אופטי דופלקס 1 מטר MULTI MODE SC SC OM3

כבל גישור אופטי דופלקס 1 מטר MULTI MODE SC SC OM3 ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 36 ₪

הוסף לסל  

כבל גישור אופטי דופלקס 2 מטר MULTI MODE SC SC OM3

כבל גישור אופטי דופלקס 2 מטר MULTI MODE SC SC OM3 ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 37 ₪

הוסף לסל  

כבל גישור אופטי דופלקס 1 מטר MULTI MODE SC SC OM4

כבל גישור אופטי דופלקס 1 מטר MULTI MODE SC SC OM4 ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 38 ₪

הוסף לסל  

כבל גישור אופטי דופלקס 3 מטר MULTI MODE SC SC OM3

כבל גישור אופטי דופלקס 3 מטר MULTI MODE SC SC OM3 ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 39 ₪

הוסף לסל  

כבל גישור אופטי דופלקס 2 מטר MULTI MODE SC SC OM4

כבל גישור אופטי דופלקס 2 מטר MULTI MODE SC SC OM4 ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 42 ₪

הוסף לסל  

כבל גישור אופטי דופלקס 5 מטר MULTI MODE SC SC OM3

כבל גישור אופטי דופלקס 5 מטר MULTI MODE SC SC OM3 ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 42 ₪

הוסף לסל  

כבל גישור אופטי דופלקס 3 מטר MULTI MODE SC SC OM4

כבל גישור אופטי דופלקס 3 מטר MULTI MODE SC SC OM4 ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 45 ₪

הוסף לסל  

כבל גישור אופטי דופלקס 10 מטר MULTI MODE SC SC OM3

כבל גישור אופטי דופלקס 10 מטר MULTI MODE SC SC OM3 ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 50 ₪

הוסף לסל  

כבל גישור אופטי דופלקס 5 מטר MULTI MODE SC SC OM4

כבל גישור אופטי דופלקס 5 מטר MULTI MODE SC SC OM4 ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 53 ₪

הוסף לסל  

כבל גישור אופטי דופלקס 15 מטר MULTI MODE SC SC OM3

כבל גישור אופטי דופלקס 15 מטר MULTI MODE SC SC OM3 ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 68 ₪

הוסף לסל  

כבל גישור אופטי דופלקס 20 מטר MULTI MODE SC SC OM3

כבל גישור אופטי דופלקס 20 מטר MULTI MODE SC SC OM3 ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 76 ₪

הוסף לסל  

יצרנים / מותגים