כבל גישור ST SC

 מיון מוצרים לפי שם פריט     מחיר  
כבל גישור אופטי סימפלקס 1 מטר SINGLE MODE ST SC

כבל גישור אופטי סימפלקס 1 מטר SINGLE MODE ST SC ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 28 ₪

הוסף לסל  

כבל גישור אופטי סימפלקס 2 מטר SINGLE MODE ST SC

כבל גישור אופטי סימפלקס 2 מטר SINGLE MODE ST SC ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 28 ₪

הוסף לסל  

כבל גישור אופטי סימפלקס 3 מטר SINGLE MODE ST SC

כבל גישור אופטי סימפלקס 3 מטר SINGLE MODE ST SC ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 28 ₪

הוסף לסל  

כבל גישור אופטי דופלקס 0.5 מטר MULTI MODE ST SC OM3

כבל גישור אופטי דופלקס 0.5 מטר MULTI MODE ST SC OM3 ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 35 ₪

הוסף לסל  

כבל גישור אופטי דופלקס 1 מטר MULTI MODE ST SC OM3

כבל גישור אופטי דופלקס 1 מטר MULTI MODE ST SC OM3 ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 36 ₪

הוסף לסל  

כבל גישור אופטי דופלקס 1 מטר MULTI MODE ST SC OM4

כבל גישור אופטי דופלקס 1 מטר MULTI MODE ST SC OM4 ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 38 ₪

הוסף לסל  

כבל גישור אופטי דופלקס 2 מטר MULTI MODE ST SC OM3

כבל גישור אופטי דופלקס 2 מטר MULTI MODE ST SC OM3 ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 38 ₪

הוסף לסל  

כבל גישור אופטי דופלקס 3 מטר MULTI MODE ST SC OM3

כבל גישור אופטי דופלקס 3 מטר MULTI MODE ST SC OM3 ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 40 ₪

הוסף לסל  

כבל גישור אופטי דופלקס 2 מטר MULTI MODE ST SC OM4

כבל גישור אופטי דופלקס 2 מטר MULTI MODE ST SC OM4 ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 42 ₪

הוסף לסל  

כבל גישור אופטי דופלקס 5 מטר MULTI MODE ST SC OM3

כבל גישור אופטי דופלקס 5 מטר MULTI MODE ST SC OM3 ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 43 ₪

הוסף לסל  

כבל גישור אופטי דופלקס 3 מטר MULTI MODE ST SC OM4

כבל גישור אופטי דופלקס 3 מטר MULTI MODE ST SC OM4 ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 46 ₪

הוסף לסל  

כבל גישור אופטי דופלקס 10 מטר MULTI MODE ST SC OM3

כבל גישור אופטי דופלקס 10 מטר MULTI MODE ST SC OM3 ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 51 ₪

הוסף לסל  

כבל גישור אופטי דופלקס 5 מטר MULTI MODE ST SC OM4

כבל גישור אופטי דופלקס 5 מטר MULTI MODE ST SC OM4 ***מחיר מיוחד לרכישת כמויות שאל את נציג המכירות***

לפרטים נוספים...

מחיר: 53 ₪

הוסף לסל  

יצרנים / מותגים